Expeditionen

Telefon: 031-339 63 00
E-post: info.goteborg@socialdemokraterna.se

Uppgifter
Besöksadress: Järntorget 8, Göteborg
Postadress: Socialdemokraterna i Göteborg, Järntorget 8, 413 04 Göteborg
Fakturaadress: inbox.lev.860764@arkivplats.se
Bankgiro: 404-2255 (vid betalning utan faktura, ange OCR 179762).
Swish: 1234652319

Har du frågor eller funderingar om ditt medlemskap? Mejla till: medlemskap.goteborg@socialdemokraterna.se

Behöver föreningen hjälp med kopiering? Mejla till: foreningsservice.goteborg@socialdemokraterna.se

Receptionens och växelnumrets öppettider
Måndag: kl.9-15
Tisdag: kl.9-15
Onsdag: kl.9-15
Torsdag: kl.9-17
Fredag: Stängt

Avvikande öppettider:
Torsdag 13 juni: 9-15
Onsdag 19 juni: 9-12
Torsdag 20 juni: 9-12

Notera att det ofta finns personal på expeditionen även utanför receptionens öppettider. Kontaktuppgifter till personalen nedan.

Sebastian Ghafari

Förste ombudsman

sebastian.ghafari@socialdemokraterna.se

070-797 65 08

Carina Ring

Carina Ring

Studieombudsman
Ansvar för studieverksamhet, valberedningen, kyrkopolitiska utskottet samt jämställdhet och mångfalsutskottet.
carina.ring@socialdemokraterna.se
073-026 19 00

Claes Wennberg

Claes Wennberg

Organisationsombudsman

Ansvar för föreningsutveckling.

claes.wennberg@socialdemokraterna.se

070-814 66 73

Silvia Nörbäk

Silvia Nörbäk

Ekonomiassistent

silvia.norbak@socialdemokraterna.se

031-339 63 09

Arvid Hedeborg

Arvid Hedeborg

Ombudsman

Ansvar för stöd till riksdagsbänken.

arvid.hedeborg@socialdemokraterna.se

Eva Olofsson

Eva Olofsson

Facklig-politisk ombudsman samt personalansvarig

Ansvar för facklig-politisk samverkan och valkommittén.

eva.olofsson@socialdemokraterna.se

070-574 30 03

Eleonor Schüler

Eleonor Schüler

Verksamhetsassistent

eleonor.schuler@socialdemokraterna.se

031-339 63 13

Britt Palmgren

Britt Palmgren

Verksamhetsassistent

britt.palmgren@socialdemokraterna.se

031-339 63 12

Anton Åvall

Anton Åvall

Kommunikationsombudsman

Ansvar för kommunikation, press, talarförmedling och stöd till regiongruppen.

anton.avall@socialdemokraterna.se

0730-84 82 49

Alfred Ekman

Ombudsman

Ansvar för politikutveckling, nationella besök, första maj och stöd till kommunfullmäktigegruppen.

alfred.johansson@socialdemokraterna.se

073-078 30 39

Jesper Hallén

Jesper Hallén

Ombudsman

Ansvar för medlemsvärvning, grafisk kommunikation, bild och film.

jesper.hallen@socialdemokraterna.se

076-763 01 41

Tamara Nesic

Tamara Nesic

Ombudsman

Ansvar för kampanj och organisering i prioriterade områden.

tamara.nesic@socialdemokraterna.se

072-210 19 36

Adam Jallow

Ombudsman

Ansvar för kampanj och organisering i prioriterade områden.

adam.jallow@socialdemokraterna.se

076-125 93 13

 

Tjänstledig

Viktoria Tryggvadottir Rolka


Uppdaterad 2024-06-11